Ako vznikajú fotky Freel

Zaujíma vás ako vznikajú naše produktové a kampaňové fotky?

Veľmi skoré, viac nočné než ranné vstávanie, tma, čelovky, vietor, sneh a mráz… Pre niekoho nepredstaviteľné ráno, pre nás je to dobrovoľne a pomerne často vyhľadávaný zážitok, ktorý si vieme aj náležite vychutnať. Pretože fotenie pri východe slnka na Chopku za to stojí. A pretože tento životný štýl za to stojí.

HP-carusel_mikina_purple-snow_freel

Modelky a "my" 

Nechcem nás nazvať “štáb” lebo sa na to vekom ešte necítime a úprimne - ani to nevnímame ako robotu, pre nás je to skôr úžasne strávený deň na horách, ktoré milujeme, s foťákom v ruke a s krásnymi babami. Takže modelky a “my” - tak by sme mohli nazvať dve nezávislé výpravy smer Chopok. Tentokrát sme naše dievčatá neprehovorili, aby sa k nám pri výstupe pridali, no aspoň sa im podarilo chytiť prvú sedačku smer Chopok. Aj vďaka tomu sme mali načasovanie na výbornú, lebo hore sme sa stretli s rozdielom len pár minút.


damsky-set_mikina-leginy_Freel-Purple-snow_01
damsky-set_mikina-leginy_Freel-Purple-snow_02

Späť k nášmu výstupu

Prvé metre sme sa ako obvykle pýtali sami seba, či nám toto treba, veď aj my sme mohli spinkať niekde v teple na hoteli. Avšak v momente, keď slnko začalo vykresľovať siluetu Derešov, ktoré sme mali celý výstup ako na dlani, odpoveď bola jasná… pre TOTO sme tu. 

Poézia všedného dňa

Stretnutie s modelkami hore pri lanovke bolo čisto poetické - na nezabudnutie: spokojné, prekrásne a večne usmiate dievčatá, ktoré si zasnene vychutnávajú výhľady, zatiaľ čo nám po výstupe steká pot (nielen) pomedzi lopatky. Konečne sme všetci, a spoločne si to mierime najskôr na Kamienku. Raňajky sú aj pre dievčatá silná motivácia. Deniska s predstavou mega buchty na raňajky bežala na Kamienku tak, že jej ani naša Foxie (vlčiak) nestačila. Raňajky a kávička na terase Kamienky, kde nebolo okrem nás ani nohy. Ak snívaš o podobných raňajkách a o predstave, že chata  je len “tvoja”, neváhaj a nabudúce sa k nám pridaj!


damska_mikina-Freel-Adventurer_04
damska_mikina-Freel-Adventurer_03

Najedení a prezlečení

do novej kolekcie od Freel pomaličky smerujeme k vrcholu Chopku. O tom aké máme pocity sa píše ťažko, každý z nás má svoje a tak to má byť. Ako naše fotenie dopadlo si môžete prezrieť na nasledujúcich fotografiách:

Deni v našej úplne novučičkej legínovej súprave so super prepracovaným topom, ktorý sme šili, prešívali, veľakrát menili s cieľom spraviť ho čo najlepší na nosenie a funkčný na 100 %. Výsledkom je aj detail v podobe väčšieho roláka, ktorý chráni krk, ale ktorý poslúži rovnako dobre aj ako kapucňa v prípade nepriaznivého počasia. Dva v jednom :)

Keď treba, tak aj snehuliaka na Chopku!

Simi ako náš Adventurer aj snehuliaka pod Chopkom postavila :)  Modrá mikina Adventurer je už v predaji, v ponuke aj dámska verzia ale aj pánska verzia Adventurer.

Set legíny & mikina, ktorý sme pomenovali Purple Snow, si už teraz môžete objednať v predpredaji.

A nie, že by sme to ešte nespravili, ale máme pocit že sa ešte chceme poďakovať aj takto: Veľká vďaka Simi, Deniske, Ludkovi a nezabudnuteľnej Foxi! A hlavne Peťovi, ktorý to celé spískal aj nafotil.

Záznamy z ďalšieho fotenia už čoskoro. Have a freel day priatelia! 


damska_mikina-Freel-Adventurer_01

Galéria fotiek z výstupu na Chopok

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie