Ako vznikajú fotky Freel

Zaujíma vás ako vznikajú naše produktové a kampaňové fotky?

Veľmi skoré, viac nočné než ranné vstávanie, tma, čelovky, vietor, sneh a mráz… Pre niekoho nepredstaviteľné ráno, pre nás je to dobrovoľne a pomerne často vyhľadávaný zážitok, ktorý si vieme aj náležite vychutnať. Pretože fotenie pri východe slnka na Chopku za to stojí. A pretože tento životný štýl za to stojí.

HP-carusel_mikina_purple-snow_freel

Modelky a "my" 

Nechcem nás nazvať “štáb” lebo sa na to vekom ešte necítime a úprimne - ani to nevnímame ako robotu, pre nás je to skôr úžasne strávený deň na horách, ktoré milujeme, s foťákom v ruke a s krásnymi babami. Takže modelky a “my” - tak by sme mohli nazvať dve nezávislé výpravy smer Chopok. Tentokrát sme naše dievčatá neprehovorili, aby sa k nám pri výstupe pridali, no aspoň sa im podarilo chytiť prvú sedačku smer Chopok. Aj vďaka tomu sme mali načasovanie na výbornú, lebo hore sme sa stretli s rozdielom len pár minút.


damsky-set_mikina-leginy_Freel-Purple-snow_01
damsky-set_mikina-leginy_Freel-Purple-snow_02

Späť k nášmu výstupu

Prvé metre sme sa ako obvykle pýtali sami seba, či nám toto treba, veď aj my sme mohli spinkať niekde v teple na hoteli. Avšak v momente, keď slnko začalo vykresľovať siluetu Derešov, ktoré sme mali celý výstup ako na dlani, odpoveď bola jasná… pre TOTO sme tu. 

Poézia všedného dňa

Stretnutie s modelkami hore pri lanovke bolo čisto poetické - na nezabudnutie: spokojné, prekrásne a večne usmiate dievčatá, ktoré si zasnene vychutnávajú výhľady, zatiaľ čo nám po výstupe steká pot (nielen) pomedzi lopatky. Konečne sme všetci, a spoločne si to mierime najskôr na Kamienku. Raňajky sú aj pre dievčatá silná motivácia. Deniska s predstavou mega buchty na raňajky bežala na Kamienku tak, že jej ani naša Foxie (vlčiak) nestačila. Raňajky a kávička na terase Kamienky, kde nebolo okrem nás ani nohy. Ak snívaš o podobných raňajkách a o predstave, že chata  je len “tvoja”, neváhaj a nabudúce sa k nám pridaj!


damska_mikina-Freel-Adventurer_04
damska_mikina-Freel-Adventurer_03

Najedení a prezlečení

do novej kolekcie od Freel pomaličky smerujeme k vrcholu Chopku. O tom aké máme pocity sa píše ťažko, každý z nás má svoje a tak to má byť. Ako naše fotenie dopadlo si môžete prezrieť na nasledujúcich fotografiách:

Deni v našej úplne novučičkej legínovej súprave so super prepracovaným topom, ktorý sme šili, prešívali, veľakrát menili s cieľom spraviť ho čo najlepší na nosenie a funkčný na 100 %. Výsledkom je aj detail v podobe väčšieho roláka, ktorý chráni krk, ale ktorý poslúži rovnako dobre aj ako kapucňa v prípade nepriaznivého počasia. Dva v jednom :)

Keď treba, tak aj snehuliaka na Chopku!

Simi ako náš Adventurer aj snehuliaka pod Chopkom postavila :)  Modrá mikina Adventurer je už v predaji, v ponuke aj dámska verzia ale aj pánska verzia Adventurer.

Set legíny & mikina, ktorý sme pomenovali Purple Snow, si už teraz môžete objednať v predpredaji.

A nie, že by sme to ešte nespravili, ale máme pocit že sa ešte chceme poďakovať aj takto: Veľká vďaka Simi, Deniske, Ludkovi a nezabudnuteľnej Foxi! A hlavne Peťovi, ktorý to celé spískal aj nafotil.

Záznamy z ďalšieho fotenia už čoskoro. Have a freel day priatelia! 


damska_mikina-Freel-Adventurer_01

Galéria fotiek z výstupu na Chopok