Doprava a platba

Doprava za tovar – možnosti

Doprava zdarma je od hodnoty objednávky nad 70 € s DPH.

Slovenská pošta                               4,90 €
Packeta (Zásielkovňa)                      4,90 €

Rýchlosť dodania: Balíky sa snažíme odoslať čo najrýchlejšie a väčšinou je to v deň objednávky (v prípade platby na dobierku), alebo v deň kedy sú na náš účet pripísané peniaze za tovar (pri ostatných platbách). Slovenská pošta, po obdržaní balíka od nás, doručí tento balík obvykle v nasledovný deň a Packeta (Zásielkovňa) o deň neskôr.
                  

Platba za tovar – možnosti

Za tovar objednaný v eshope je možné zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

Platba za tovar dobierkou

Ide o platbu za tovar kuriérovi v hotovosti alebo kartou pri doručení zásielky. Ak sa rozhodnete platiť v hotovosti, pripravte si presnú sumu - kuriér nemusí mať presný výdavok. Platba na dobierku je spoplatnená sumou 1,50 €.

Platba za tovar prevodom na účet

Po potvrdení objednávky nám peniaze prevediete na náš účet v Primabanke. Všetky platobné údaje aj presnú čiastku nájdete v potvrdzujúcom e-maile a vygenerovanom po potvrdení objednávky. Ak by sa k Vám email nedostal, tu sú všetky potrebné údaje k prevodu:

Príjemca platby: two crazy companies, s.r.o.

IBAN: SK13 5600 0000 0066 3690 0001

Banka: Primabanka

Referencia platiteľa (variabilný symbol): Číslo objednávky

Po pripísaní platby na náš účet dostanete potvrdenie e-mailom a Vaša objednávka sa začne pripravovať na expedíciu.

Platba kartou

mc_vrt_opt_pos_73_2xms_vrt_opt_pos_73_2x img (1) img gopay_bannery-barevne

Jednoduchý a rýchly spôsob platby tovaru cez platobnú bránu GoPay. Zaplatíte bezpečne online so svojou platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Platba za tovar je okamžite pripísaná na náš účet, čo urýchli expedíciu objednávky. Platbu za tovar spracováva spoločnosť GOPAY, s.r.o. na vlastných zabezpečených serveroch a my nikdy nevidíme Vaše číslo karty. Prenosy dát pri platbe za tovar sú vždy šifrované protokolom HTTPS a platobná brána podporuje najmodernejšie riešenie 3D Secure, ktoré zaručuje nadštandardnú úroveň zabezpečenia platby. Platba za tovar sa uskutočňuje vždy v mene EUR – ak máte platobnú kartu v inej mene, Vaša banka si môže účtovať poplatok za platbu tovaru v cudzej mene.

Apple Pay (iPhone, iPad)

apple-pay-og-twitter

Jednoduchý a bezpečný spôsob platenia v e-shope určený pre zariadenia iPhone, iPad alebo Mac. Táto služba je súčasťou platobnej brány GoPay. Platba tovaru je okamžite pripísaná na náš účet, čo urýchli expedíciu objednávky.

Google Pay (smartphony)

stiahnuť

Google Pay je implementovaný v platobnej bráne GoPay a umožní Vám platbu tovaru bez hľadania tej správnej karty v peňaženke. Stačí kliknúť na logo Google Pay a môžete uskutočniť platbu tovaru kartou, ktorú máte uloženú v vo svojom účte Google, prehliadači Chrome alebo v mobilnom zariadení s operačným systémom Android. Platba tovaru je okamžite pripísaná na náš účet, čo urýchli expedíciu objednávky.