Príbeh Freel

Sme dvaja kamaráti - fotograf & kameraman a marketérka. Chceli sme navrhovať a šiť oblečenie pre decká z mesta. Nič nové, mnohým pred nami sa to už podarilo, vieme. Ale chceli sme to urobiť z iného dôvodu, po svojom a poctivo. Že to spočiatku nešlo asi netreba rozprávať, podstatné bolo, že sme v to verili. Jasné, že sme e-shop spustili o veľa, veľa mesiacov neskôr než sme plánovali, ale to nevadilo, lebo sme ho spustili v momente, keď sme boli s výsledkom krajčírskych majstrov naozaj spokojní.

Keď sa s Peťom na seba pozrieme, smejeme sa, lebo z toho naozaj mohlo vzniknúť hocičo. Sme radi, že z toho vznikla značka freel. A že vďaka nej môžme ísť ďalej, lebo predajom nášho oblečenia sa to len začína. Toto je totiž len spôsob získavania peňazí na pomoc našej prírode, lesom aj zvieratám. Ak sa rozhodneš nosiť značku freel, nos ju hrdo, lebo za každým takýmto kúskom oblečenia sú podporené environmentálne projekty.

Ďakujeme za vaše hodnotenia. Zatiaľ tu na eshope máme od vás len 5-hviezdičkové hodnotenia, a to je fakt super. Ale je nám jasné, že toto nemusí nič znamenať, lebo aj medzi vami - našimi zákazníkmi sa určite nájdu aj takí, ktorí nie sú úplne spokojní s našou prácou, ale nepovedia to. Vieme to. A budeme to mať vždy na pamäti. Ďakujeme.